Paylaşım sitesi
<script language="JavaScript">
<!--
function FP_popUpMsg(msg) {//v1.0
alert(msg);
}

function FP_setStatusBarText(txt) {//v1.0
window.status=txt;
}
// -->
</script>
<body onload="FP_popUpMsg('Sitemize Hoşgeldiniz.'); FP_popUpMsg('Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olun Yada Giriş Yapın'); FP_popUpMsg('ShareTR I PayLaşım Platformu'); FP_setStatusBarText('ShareTR PayLaşım Platformu')">
Paylaşım sitesi
<script language="JavaScript">
<!--
function FP_popUpMsg(msg) {//v1.0
alert(msg);
}

function FP_setStatusBarText(txt) {//v1.0
window.status=txt;
}
// -->
</script>
<body onload="FP_popUpMsg('Sitemize Hoşgeldiniz.'); FP_popUpMsg('Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olun Yada Giriş Yapın'); FP_popUpMsg('ShareTR I PayLaşım Platformu'); FP_setStatusBarText('ShareTR PayLaşım Platformu')">
Paylaşım sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Istatistikler
Toplam 281 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Emrah61

Kullanıcılarımız toplam 779 mesaj attılar bunda 364 konu
En iyi yollayıcılar
rikku
Trabzonspor Haberleri I_vote_lcapTrabzonspor Haberleri I_voting_barTrabzonspor Haberleri I_vote_rcap 
[TL]ZeuS
Trabzonspor Haberleri I_vote_lcapTrabzonspor Haberleri I_voting_barTrabzonspor Haberleri I_vote_rcap 
Admin
Murat
Çirkin_Kral
Carbon
John[Q]
FlashFak
Pro
ozgun-45
En son konular
» kahvemix v2 - OKEY, TAVLA, BATAK SCRİPT - İNDİR - FULL DOWNLOAD
Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimeCuma Nis. 11, 2014 11:42 pm tarafından djcarizma

» FatsalıMt2 Serveri Türkiyenin 1 NumaraLı Serveri AçılmışTıR..
Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 4:37 pm tarafından [TL]ZeuS

» Fatsalım Mt2 Yeni Nesil Pwp Server
Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 11:12 pm tarafından [TL]ZeuS

» rotafm.com Radyo Scripti - PHP - Yeni Link - %100 Sağlam Ve Çalışıyor. - FULL İNDİR DOWNLOAD
Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 3:02 pm tarafından Bay-M

» Asp E-ticaret Scripti - FULL ASP SCRİPT İNDİR
Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 6:16 pm tarafından ayhancan

» FIKRALARLA TÜRKİYENİN FIKRALARI
Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:41 pm tarafından qkTurk

» bakın byler
Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:39 pm tarafından qkTurk

» MmoMT2 acildi
Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:31 pm tarafından qkTurk

» İmparator Metin2
Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:30 pm tarafından qkTurk

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Trabzonspor Haberleri

2 posters
YazarMesaj
[TL]ZeuS
Aktif Üye
Aktif Üye
[TL]ZeuS

Ruh hali : 11
Rep Puanı : 9

Trabzonspor Haberleri Empty
MesajKonu: Trabzonspor Haberleri   Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 12:45 am

Ibarahima Yattara'nın, Hızla İyileşmesi ve Topla Çalışmalara Başlaması Trabzonspor'un Yüzünü Güldürdü.

Yunus Emre SEL/TRABZON, (DHA)

Trabzonspor'un Gineli futbolcusu Ibarahima Yattara'nın, hızla iyileşmesi ve topla çalışmalara başlaması teknik heyetin yüzünü güldürdü. Yattara, en kısa zamanda sahalara dönmek için sabırsızlandığını söyledi. Bu arada Avrupa seferine çıkan teknik direktör Şenol Güneş'in, geniş bir transfer listesiyle Trabzon'a döneceği öğrenildi.

Trabzonspor'un sezon başı kampında sakatlanan ve devre arasında ameliyat olmasının ardından, 3 ay Avrupa'da tedavi gören Gineli futbolcu Ibrahima Yattara hızla iyileşiyor. Bordo - mavili taraftarların bir an önce sahalarda görmek için sabırsızlandığı Yattara'nın topla çalışmalara beklenenden önce başlaması teknik heyeti sevindirdi. Kulüp doktorlarının sahalara erken dönmesi için yoğun çaba harcadığı yıldız futbolcunun da tedavi süresince kendisine iyi baktığı belirtildi.

YATTARA: "TARAFTARLARLA SORUNUM YOK"

Yattara da, zaman zaman taraftarlarla sorun yaşıyormuş gibi gösterilmesinin doğru olmadığını belirterek, "Ben sadece işimi yapmaya çalışıyorum. Taraftarların bana olan sevgisini de biliyorum. En kısa zamanda sahalara dönüp o sevgiye cevap vermeye çalışacağım. Şu anda takım içerisinde çok iyi bir birliktelik ortamı var. Futbol topunu özlemiştim ve şimdi topla çalışmalara başladım. Bundan sonraki süreçte antrenman eksiklerimi kapatıp hocamın gözüne girmeye çalışacağım" ifadelerini kullandı.

GüNEŞ, DETAYLI BİR TRANSFER RAPORU HAZIRLADI

Öte yandan Avrupa'ya futbolcu izlemeye giden teknik direktör Şenol Güneş'in, geniş bir transfer listesiyle Trabzon'a geleceği öğrenildi. Elindeki bulunan listedeki futbolculara ait son kararı yönetimle görüştükten sonra verecek olan Güneş'in, stoper, sol ile sağ kanatlara ve orta sahaya oyuncu baktığı vurgulandı. Bu arada bordo - mavililerin eski futbolcularından Milan Stepanov'la da yeniden ilgilendiği bilgisine ulaşıldı.

ENGİN VE GABRİC SAKARYALILARLA BULUŞACAK

Trabzonsporlu futbolculardan Engin Baytar ve Drago Gabriç, yarın saat 12:00'de Sakarya'da Telemarket İletişim'de düzenlenecek TrabzonCell imza gününde, Sakaryalılar ile bir araya gelecek. TrabzonCell hattına sahip ve yeni hat başvurusu yapacak olanlar, imza gününde Engin ve Gabriç ile sohbet etme ve fotoğraf çektirme fırsatını da yakalayacak. İmza gününde ayrıca, TrabzonCell'in avantajlı tarifeleri ve katma değerli servisleri hakkında bilgiler de verilecek. 04.04.2010 13:16 [1989307]

Ibarahima Yattara'nın, Hızla İyileşmesi ve Topla Çalışmalara Başlaması Trabzonspor'un Yüzünü Güldürdü.

Yunus Emre SEL/TRABZON, (DHA)

Trabzonspor'un Gineli futbolcusu Ibarahima Yattara'nın, hızla iyileşmesi ve topla çalışmalara başlaması teknik heyetin yüzünü güldürdü. Yattara, en kısa zamanda sahalara dönmek için sabırsızlandığını söyledi. Bu arada Avrupa seferine çıkan teknik direktör Şenol Güneş'in, geniş bir transfer listesiyle Trabzon'a döneceği öğrenildi.

Trabzonspor'un sezon başı kampında sakatlanan ve devre arasında ameliyat olmasının ardından, 3 ay Avrupa'da tedavi gören Gineli futbolcu Ibrahima Yattara hızla iyileşiyor. Bordo - mavili taraftarların bir an önce sahalarda görmek için sabırsızlandığı Yattara'nın topla çalışmalara beklenenden önce başlaması teknik heyeti sevindirdi. Kulüp doktorlarının sahalara erken dönmesi için yoğun çaba harcadığı yıldız futbolcunun da tedavi süresince kendisine iyi baktığı belirtildi.

YATTARA: "TARAFTARLARLA SORUNUM YOK"

Yattara da, zaman zaman taraftarlarla sorun yaşıyormuş gibi gösterilmesinin doğru olmadığını belirterek, "Ben sadece işimi yapmaya çalışıyorum. Taraftarların bana olan sevgisini de biliyorum. En kısa zamanda sahalara dönüp o sevgiye cevap vermeye çalışacağım. Şu anda takım içerisinde çok iyi bir birliktelik ortamı var. Futbol topunu özlemiştim ve şimdi topla çalışmalara başladım. Bundan sonraki süreçte antrenman eksiklerimi kapatıp hocamın gözüne girmeye çalışacağım" ifadelerini kullandı.

GüNEŞ, DETAYLI BİR TRANSFER RAPORU HAZIRLADI

Öte yandan Avrupa'ya futbolcu izlemeye giden teknik direktör Şenol Güneş'in, geniş bir transfer listesiyle Trabzon'a geleceği öğrenildi. Elindeki bulunan listedeki futbolculara ait son kararı yönetimle görüştükten sonra verecek olan Güneş'in, stoper, sol ile sağ kanatlara ve orta sahaya oyuncu baktığı vurgulandı. Bu arada bordo - mavililerin eski futbolcularından Milan Stepanov'la da yeniden ilgilendiği bilgisine ulaşıldı.

ENGİN VE GABRİC SAKARYALILARLA BULUŞACAK

Trabzonsporlu futbolculardan Engin Baytar ve Drago Gabriç, yarın saat 12:00'de Sakarya'da Telemarket İletişim'de düzenlenecek TrabzonCell imza gününde, Sakaryalılar ile bir araya gelecek. TrabzonCell hattına sahip ve yeni hat başvurusu yapacak olanlar, imza gününde Engin ve Gabriç ile sohbet etme ve fotoğraf çektirme fırsatını da yakalayacak. İmza gününde ayrıca, TrabzonCell'in avantajlı tarifeleri ve katma değerli servisleri hakkında bilgiler de verilecek. 04.04.2010 13:16 [1989307]
rikku
Özel üye
Özel üye
rikku

Ruh hali : 4
Rep Puanı : 9999

Trabzonspor Haberleri Empty
MesajKonu: Gusel Paylasım   Trabzonspor Haberleri I_icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 1:59 pm

Gusel Paylasım

Trabzonspor Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beşiktaş-TrabzonSpor Derbi