Paylaşım sitesi
<script language="JavaScript">
<!--
function FP_popUpMsg(msg) {//v1.0
alert(msg);
}

function FP_setStatusBarText(txt) {//v1.0
window.status=txt;
}
// -->
</script>
<body onload="FP_popUpMsg('Sitemize Hoşgeldiniz.'); FP_popUpMsg('Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olun Yada Giriş Yapın'); FP_popUpMsg('ShareTR I PayLaşım Platformu'); FP_setStatusBarText('ShareTR PayLaşım Platformu')">
Paylaşım sitesi
<script language="JavaScript">
<!--
function FP_popUpMsg(msg) {//v1.0
alert(msg);
}

function FP_setStatusBarText(txt) {//v1.0
window.status=txt;
}
// -->
</script>
<body onload="FP_popUpMsg('Sitemize Hoşgeldiniz.'); FP_popUpMsg('Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olun Yada Giriş Yapın'); FP_popUpMsg('ShareTR I PayLaşım Platformu'); FP_setStatusBarText('ShareTR PayLaşım Platformu')">
Paylaşım sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Istatistikler
Toplam 281 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Emrah61

Kullanıcılarımız toplam 779 mesaj attılar bunda 364 konu
En iyi yollayıcılar
rikku
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_vote_lcapBen Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_voting_barBen Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_vote_rcap 
[TL]ZeuS
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_vote_lcapBen Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_voting_barBen Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_vote_rcap 
Admin
Murat
Çirkin_Kral
Carbon
John[Q]
FlashFak
Pro
ozgun-45
En son konular
» kahvemix v2 - OKEY, TAVLA, BATAK SCRİPT - İNDİR - FULL DOWNLOAD
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimeCuma Nis. 11, 2014 11:42 pm tarafından djcarizma

» FatsalıMt2 Serveri Türkiyenin 1 NumaraLı Serveri AçılmışTıR..
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 4:37 pm tarafından [TL]ZeuS

» Fatsalım Mt2 Yeni Nesil Pwp Server
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 11:12 pm tarafından [TL]ZeuS

» rotafm.com Radyo Scripti - PHP - Yeni Link - %100 Sağlam Ve Çalışıyor. - FULL İNDİR DOWNLOAD
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 3:02 pm tarafından Bay-M

» Asp E-ticaret Scripti - FULL ASP SCRİPT İNDİR
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 6:16 pm tarafından ayhancan

» FIKRALARLA TÜRKİYENİN FIKRALARI
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:41 pm tarafından qkTurk

» bakın byler
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:39 pm tarafından qkTurk

» MmoMT2 acildi
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:31 pm tarafından qkTurk

» İmparator Metin2
Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:30 pm tarafından qkTurk

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ]

2 posters
YazarMesaj
Murat
Gelişmiş üye
Gelişmiş üye
Murat

Ruh hali : 2
Rep Puanı : 3

Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] Empty
MesajKonu: Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ]   Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 4:03 pm

edip akbayram'in ismini edi zannederdim.
yani o, benim için 'edi pakbayram'di.

ablama, 'nasil olup da koca bir günü canin sikilmadan evde oturarak geçiriyorsun?' demistim. 'büyüyünce insanin cani sokakta oynamak istemez ki' cevabini vermisti. uzunca bir süre büyüyüp büyümedigimi anlamak için kendime, 'canin sokakta oynamayi istiyor mu?' diye sormustum.

annem erkegin cinsel organini 'pipi' kadininkini 'kutu' olarak
tanimlamisti.o zamanlar trt'de cenk koray'in sundugu 'tele kutu' diye bir yarisma vardi.yarismacilar, 'hayir cenk bey. ben kutumu açmak istiyorum' deyince kosarak odadan kaçardim.

dedemle parka gittigimiz bir gün trt'ciler çekim için oradaydi.
beni oynarken çektiler. yayin günü bizim aile jeneriginde gözüktügüm çocuk programini izlemek için televizyon basina geçti. kendimi ekranda görünce, 'beni niye parkta unuttunuuuz?' diye gözyaslarina bogulmustum.

geri vites' kavramim yoktu. soför, kolunu koltuga atip arkaya
dogru bakinca araba otomatikman geri geri gidiyor anne derdim.

benden büyük kuzenlerim dondurmacilarin dondurma külahlarinin sivri kismiyla kulaklarini karistirdigini söylemisti. inanmistim. hâlâ da külahlarin sivri kisimlarini yemem. çöpe atarim.

babaannem bir gün ölürse sevdigim dizilerin olmadigi bir gün ölsün istiyordum.

abimle karaoglancilik oynardik. o karaoglan olurdu, beni de bizans askeri yapardi. sonra evire çevire döverdi. çok mühim bir sey yaptigimi sandigim için canim yansa bile hiç sesimi çikarmazdim.

bulmacalardaki, 'annenin erkek kardesi' kismina dayimin bes harfli ismini sigdirmaya çalisirdim.

anaokulunda patates baskisi yapmayi ögrenmistik. o kadar hosuma gitmisti ki, evde duvarlara, masa örtülerine filan basmistim. ancak sanat merakim annemin yeni aldigi beyaz etege patatesi yapistirmamla son bulmustu. Hem gönlünü almak hem de el koydugu patateslerime ka vusmak için dahiyane bir fikirle ögretmenimin yanina gittim. 'annem' yazisini patatese oydurttum.
sevinçle eve gelerek soyundum. renkli boyalara batirdigim patatesi vücudumun her tarafina bastim. sonra da annemin karsisina geçtim. beni o halde görünce aglamaya baslamisti.

madonna ile maradona'yi kardes zannederdim. kendi kendime,
'bunlarin babasi ne sansli be. bir çocugu futbolun krali, öbürü
müzigin kraliçesi' derdim.

birinden özür diledigim zaman allah'in bana bir özür verecegini
sanirdim. sakat olacagimi düsünüp hemen 'diledigim özürü' geri
alirdim.

kurban bayrami'nda toplanan derilerden uçak yapildigini sanirdim.uçaklarin dis yüzeyinin bu derilerle kaplandigi için türk hava kurumu'nun topladigini düsünüyordum. uçak kaçirma filmlerinde silahla ates edildiginde ya da bomba patladiginda, 'ayyy! deri delindi!' derdim.

annem banyodan çiktiktan sonra babamin söyledigi, 'sihhatler olsun'lafini 'saatler olsun' diye anlardim. bunun da, 'banyoda amma çok kaldin' gibi bir sey demek oldugunu sanip babamin anneme kizdigini düsünürdüm. annemin buna karsin niye sadece, 'sagol' dedigini merak ederdim. 'ne kibar kadin, babam kizsa da hiç muhatap olmuyor'diyerek anneme hayran, babama kil olurdum.

Babaannemin maceraları
Video kasetlerin revaçta olduğu dönemde ailecek Rocky 4'ü
seyrediyorduk. Stallone'nin Rus boksörü yendiğini gören babaannem,'Bizim çocuk yensin diye Yasin adamıştım. Gidip okuyayım bari' demişti!

Amcam 1984 yılında Almanya'dan kutu kola getirmişti. O zamanlar Türkiye'de kutu kola henüz yoktu. Babannem biz içtikten sonra kutuları atmayıp bulaşıklarla beraber yıkamış, ardından da bardakların arasınakoymuştu!

İzmir'de abimlerdeyken televizyonda Ajda Pekkan'ı seyreden, birkaç gün sonra İstanbul'a döndüğünde televizyonda yine Ajda
Pekkan'a rastlayan babaannemin yorumu: 'Buraya da mı geldi bu zilli! Nereyegitsem peşimde!'

Babaannem ev kalabalık da olsa hep televizyonlu odada namaz kılar.Alışmış olsa gerek, sesten hiç rahatsız olmaz. Bir gün o
namaza durmuşken biz televizyon izliyorduk. Kanalları gezerken birdenbabaannemin ahenkli sesi dua ile karışık bir şekilde bizi dumurlara yelken açtırdı: 'Velem yuleeedd. Kanalı değiştirmeeee! Velemyekunlehu. Ajans başlayacaaak. Kufuven ahad!'

Cem Yılmaz
Admin
TRoJeN
TRoJeN
Admin

Ruh hali : 7

MesajKonu: Geri: Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ]   Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 4:03 pm

Yanlis yer Mad
https://forumpay.yetkin-forum.com
Murat
Gelişmiş üye
Gelişmiş üye
Murat

Ruh hali : 2

MesajKonu: Geri: Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ]   Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ] I_icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 4:04 pm

eet adminm nasıl çalışıyorum ama

Ben Küçükken Çok Salaktım.. :D [ Cem Yılmaz ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok komik Cem Yılmaz